facebook pixel

Järjestötoiminta

Järjestöpäällikkö

Eila Niemi

p. 040 7346 387

eila.niemi@neuroliitto.fi

Jäsenpalvelut / osastosihteeri

Virve Koivisto

p. 040 714 9733

virve.koivisto@neuroliitto.fi

Lakimies

Anu Aalto

p. 040 734 5773
puhelinneuvonta to–pe klo 8.00–15.30.

anu.aalto@neuroliitto.fi

Harnes, erikoissuunnittelija

Kirsi Asula

p. 040 753 3055

kirsi.asula@neuroliitto.fi

Liikuntapalvelut, erikoissuunnittelija

Riitta Samstén

p. 0400 828 536

riitta.samsten@neuroliitto.fi

Työelämäasiantuntija

Marju Teinikivi

p. 0400 813 784

marju.teinikivi@neuroliitto.fi

Järjestösuunnittelijat

Sirpa Vuorenmaa-Hilton

p. 0400 976 742

sirpa.vuorenmaa-hilton@neuroliitto.fi

Kaj Franckin aukio 2, 00560 Helsinki

Sari Raitakari

p. 0400 976 741

sari.raitakari@neuroliitto.fi

Microkatu 1, M-osa 10. krs, 70210 Kuopio

Maaria Lillberg

p. 0400 976 718

maaria.lillberg@neuroliitto.fi

Vaihemäentie 10, 21250 Masku

Ville Keskinen

p. 0400 976 740

ville.keskinen@neuroliitto.fi

Hammareninkatu 7, 3. krs, 33100 Tampere

Anni Malkamäki, OYS:in toimialueen järjestösuunnittelija on vanhempainvapaalla. Tämän ajan yhdistyksiä palvelevat muut järjestösuunnittelijat.

Katso tarkempi työnjako: neuroliitto.fi/jarjestosuunnittelijat